MENÜ
12 TAKSİT İMKANI &    AYNI GÜN  HIZLI KARGO             1000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!                       SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %25 İNDİRİM!

My English Activity Book 2

My English Activity Book 2
  • Stok: 15
  • Model: 9789754131062
115,40 TL
My English Activity Book ile İngilizce öğrenmek eğlenceli bir oyuna dönüşüyor.
Uzun yıllar İngilizce öğretmenliği yapan Sarah Sweeney’in başlangıç seviyesinde İngilizce öğrenen çocuklar için yazdığı My English Activity Book serisi iki kitaptan oluşuyor. Beş farklı bölümden oluşan bu etkinlik kitaplarında her ünite çocuklara İngilizcede okuma, yazma, dinleme becerilerini ve kelime bilgilerini geliştirecek alıştırmalar sunuyor.

Karikatür, bulmaca, eşleştirme, çizme, boyama ve eğlenceli birçok oyunun yer aldığı kitaplardaki
kes-yapıştır etkinlikleri ve sayfalardaki QR kodu okutarak dinleyebileceğiniz sesli alıştırmalar, dil öğrenme sürecini kolaylaştırıyor. Ayrıca her ünitenin sonunda çocukların öğrendiklerini pekiştirebilecekleri bir proje yer alıyor.

İngilizce dersi eğitim programına uygun olarak hazırlanan My English Activity Book 2 kitabındaki başlıklar şöyle:
1) At the Playground
2) My Body
3) Our Pets
4) Yummy Fruit
5) Animal Kingdom

Sarah Sweeney
1980 yılında Kanada’nın Halifax şehrinde doğdu. St Mary's Üniversitesi'nden Uluslararası Kalkınma alanında lisans derecesi ile mezun oldu. Çocukluğunda ailesiyle bolca seyahat eden Sweeney, yeni yerler ve yeni şeyler keşfetme merakını buna borçlu. 2004 yılında âşık olduğu İstanbul’a taşındı. Türkiye'deyken Erken Çocukluk Eğitimi alanında yüksek lisansını yaparken anaokulu öğretmenliği yapmaya başladı. Türkiye'de birçok çocuk kitabı yazıp resimledi. Sarah, 2022 yılında eşi Özgehan ve iki kızı Emel ve Sibel ile birlikte Kanada'ya geri döndü. Sarah, yazmak ve çizim yapmanın yanı sıra farklı el işleri yapmayı da seviyor ama doğayı ve arkeolojiyi keşfetmek onun tutkusu.

Gökçe Yavaş Önal
Gökçe Yavaş Önal, 1984 İstanbul doğumlu. Marmara Üniversitesi Resim Öğretmenliği ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Resim Bölümü yüksek lisans mezunu. Çocuk kitapları ve dergileri için illüstrasyonlar yapıyor. Birçok farklı yayınevinden çıkmış çok sayıda resimlediği kitabı var. Bunların yanında kendi hayatından yola çıkarak hem yazıp hem çizdiği grafik öykü kitapları var. Ailesi ve kedileriyle yaşıyor.

Ürün Adı: My English Activity Book 2
Ürün Kodu: 9789754131062
Yazar: Sarah Sweeney
Basım Yılı: 2023
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 60
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
LilaKitap ile tanışmanız içİn SİZE ÖZEL
İlk siparişinizde 10 TL hediye kuponu kullanın.
Kupon kodunuz: Lila10ozel (1 saat geçerli)